İNGİLTERE VİZESİ

İrtibat Bilgilerimiz:

Firmamız ile bağlantılı olarak iş yapmakta olan ve tavsiye edebileceğimiz diğer kuruluşlar, tercüme büroları, vize danışmanlık firmaları, eğitim danışmanlık firmaları ve dil okulları için tıklayınızMerkez ofisimiz, İngiltere Konsolosluğu yetkili İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi, İzmir WorldBridge VAC'in eski yeri ile aynı binada olup, 1 Nisan 2014 itibariyle İngiltere Vize başvurularının yapılacağı yeni merkez olan Teleperformance Ltd. TPcontact'ın bulunduğu Aksoy Plaza binası 2. Kat No 206'daki yeni şubemizde İngiltere vize başvurularınızı en profesyonel şekilde hazırlayacak vize danışmanlık ekibimizle hizmetinizdeyiz.

info@ingilterevizesial.com


Telefon:


Tel1: +90 (232) 425-4940
Tel2: +90 (232) 425-2328
Cep: +90 (549) 740-2165


Adres

Şube: Kıbrıs Şehitleri Cad. No 152 Aksoy Plaza
Kat 2 D206
Alsancak, İZMİR 35220Merkez: Vali Kazım Dirik Caddesi No 4 Gayret Han Kat 1 D101
Pasaport, İZMİR 35210

 

İngiltere Konsolosluğu

İngiltere Konsolosluğu

İngiltere İçişleri Bakanlığı - Vize Dairesi (UKVI)

UKBA

UKVI, ingiltere hudutlarının muhafazasından ve giriş çıkışlardan sorumlu bir kurumdur. Dünya çapında yerleşik vize merkezleri vasıtasıyla yapılan vize başvuruları ve ikamet taleplerini değerlendirmeye alma ve karara bağlama yetkisine sahiptir.

WorldBridge yerine geçen Teleperformance

WorldBridge

WorldBridge yerine geçen Teleperformance, İngiltere Konsolosluğu'na yapılacak olan her türlü vize başvurusunun randevu ile kabul edildiği, UKVI ile anlaşmalı özel bir kurumdur.

İnternet üzerinden on-line olarak doldurulan ve yazıcıdan çıktısı alınan İngiltere vizesi başvuru formlarının, vize başvurusunu destekleyici belgeler ile birlikte İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, gaziantep, Adana ve Bursa illerindeki WorldBridge yerine geçen Teleperformance merkezlerinden birine sunulması gerekmektedir.

WorldBridge yerine geçen Teleperformance ofisleri on-line randevu ile çalışmaktadır.